GÖCEK’ DE PİLATES NEFES VE YOGA TATİLİ 20-23 AĞUSTOS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu yaz bedeninize ve ruhunuza büyük bir iyilikte bulunsanız nasıl olur… 

 

Doğayla iç içe olmaya, temiz hava, bol oksijenli sabahlara uyanmaya, pilates ve köy kahvaltılarıyla güne başlamaya, kalabalık ve gürültüden tamamen uzak, doğanın verdiği huzur ortamında yoga ile bedeninizi ve zihninizi dinlendirmeye, şehrin üzerinizde biriktirdiği stresi ve yorgunluğu atıp yenilenmeye, huzur dolu bir yoga&pilates kampına davetlisiniz.

4 gün 3 gece boyunca açık ve temiz havada, sabahları bedeni yumuşak ve keyifli akışlarla güne hazırlayacağız. Pilates ile bedenimizi canlandırıp, enerjimizi arttıracağız. Kahvaltı ve serbest zamanın ardından akşamüstleri daha yumuşak, dinlendirici yin yoga, yoga terapi ve restoratif pozlarla günü yogayla tamamlayacağız.Perşembe otele giriş ve yerleşmenin ardından ilk dersimizi akşamüstü yapıp, son dersimizi pazar sabahı tamamlayacağız..

Serbest zaman diliminde, bedeninizi ruhunuzu, zihninizi dinlendirirken havuz ve güneşin de tadını çıkarabilirsiniz. Ağaçlarının arasında yürüyüş yapabilir,nehir üzerinde sandallarla kürek çekebilir, yüzebilir, güneşlenebilir, dere kenarında kitabınızı okuyabilir, yoga&pilates ile ilgilenen insanlarla sosyalleşebilirsiniz.

 

Yeterli katılım dahilinde Göcek koylarına bir gün tekne turu düzenlenecektir. 

Eğer ben daha önce hiç pilates ya da yoga yapmadım diyorsanız çok daha şanslısınız çünkü koşturmacadan uzaklaşıp gerçekten yogayla ve pilatesle tanışabileceğiniz harika bir fırsat sizi bekliyor. İlk kez yoga yada pilates deneyimleyecekler rahatlıkla katılabilir.

Gelirken mutlaka kendi yoga matınızı getirin. Yanınıza küçük bir şal veya battaniye ve yoga derslerinde giymek üzere rahat kıyafetler almayı unutmayın.

Kontenjanı genel önlemler gereği 15 kişi ile sınırlı tutacağız. Böylece mesafeli ve steril bir ortam sunacağız. 

Covid-19 önlemlerini maksimum seviyede tutan otelin uygulama detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.gocekotel.com/covid-19

                                                                                        

                                                                             

                                                                                

 

 

                                                                              KONAKLAMA:  Göcek Dalya Life


                                                                                         Doğal güzellikler ve huzur içerisinde ,ruhu ve bedeni dinlendiren tatili keşfedin…Dünyadan 3-4                                                                                 günlüğüne kopmak için mükemmel bir nokta. Doğal bir dere ve havuza sahip Dalya Life, 15.000 m²lik                                                                özel bahçenin içinde yer almaktadır.Bir tarafı ördekleriyle kaplumbağalarıyla şırıl şırıl akan bir dere, bir                                                                      tarafı uçsuz bucaksız bir sığla ormanı, bir tarafı da bağ bahçe, tarla. Bahçede yüzlerce meyve ağacı.                                                                          Ağaçların gölgesinde her şey son derece huzurlu. Civarda ne başka insan var ne de bina. Yegane                                                                        ses: Kuş cıvıltısı, ördek vaklaması. Etrafta yürüyüş yapmak da mümkün Göcek çıkışlı teknelere yetiş                                                                             (Sadece 5 km) Dalya Life, Dalaman Havaalanı’na arabayla 20 dakika uzaklıktadır.

 

 

http://gocekotel.com/tr
https://www.facebook.com/dalyalife/

ULAŞIM:


Ulaşım masrafları  katılımcılara aittir. Otel Dalaman havaalanına 20 dk uzaklıkta olup  göceğe Havaş vardır. dileyen misafirlerimiz otelle iletişime geçip transfer talebinde bulunabilir.

ÜCRET:


Ücrete 4 gün 3 gece konaklama(2 kişilik odalarda kişi başı )
sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri bütün yoga ve pilates dersleri dahildir.

Katılım ücreti

1.650 tl’dir.

Kontenjan 15 kişi ile sınırlıdır. Rezervasyonunuzun kesinleşebilmesi için  500 tl kaporanın ödenmesi gerekmektedir.

Kalan ödeme gitmeden 10 gün önce tamamlanır.

Kampla ilgili sorularınız ve kayıt için


pilatesgunlugu@hotmail.com
05324773255

DSCF9292
IMG_0262
IMG_1714
IMG_0619
5d7977fc45d2a062ac2c4cbc
305FABAC-5500-4AC2-A64E-ADA2BFA12B30
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
© 2020 Aslıhan Özeker/ Tüm Hakları Saklıdır

©2023 by Thyme. Proudly created with Wix.com